Tydzień gier
planszowych w bibliotece szkolnej.
22-25 czerwca.
Gry planszowe są doskonałym sposobem
na integrację, zwłaszcza w dobie wszechobecnych urządzeń cyfrowych, oferując
alternatywę dla czasu spędzanego przed ekranem, zachęcają do aktywności
społecznej i wspólnej zabawy w realnym świecie.
Wymagają logicznego myślenia, planowania, przewidywania ruchów przeciwnika oraz szybkiego podejmowania decyzji. Dzięki temu młodzież trenuje umiejętność koncentracji, pamięć i kreatywność, a także uczy się rozwiązywania problemów w przyjaznej i angażującej formie.
Nic, tylko grać
i grać…
Serdecznie zapraszamy!











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz