środa, 24 czerwca 2026

Tydzień gier planszowych.

 


Tydzień gier planszowych w bibliotece szkolnej. 

22-25 czerwca.



    Gry planszowe są doskonałym sposobem na integrację, zwłaszcza w dobie wszechobecnych urządzeń cyfrowych, oferując alternatywę dla czasu spędzanego przed ekranem, zachęcają do aktywności społecznej i wspólnej zabawy w realnym świecie.

     Wymagają logicznego myślenia, planowania, przewidywania ruchów przeciwnika oraz szybkiego podejmowania decyzji. Dzięki temu młodzież trenuje umiejętność koncentracji, pamięć i kreatywność, a także uczy się rozwiązywania problemów w przyjaznej i angażującej formie. 

Nic, tylko grać i grać…

Serdecznie zapraszamy!













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz